Ehli Forum - Blogculara Özel Blog Forumu

Blogum İçin Bana Yardımcı Olabilir misiniz?

Afhas

• *
  • 1
  • +0/-0
  • Ehliforum Üyesi
    • Profili Görüntüle
Blogum İçin Bana Yardımcı Olabilir misiniz?
« : Eylül 09, 2016, 02:11:29 ÖS »
Merhaba,benim bir blog sitem var ben bu sitede yazı yazıp hem kendimi geliştirmeye hem de insanlara bilgi vermeye çalışıyorum,tabii bu blog hesabını açmamda ehliblog.com un önemli katkısı var ama benim önemli bir sorunum var o da şudur:blogumun tasarımı içler acısı :) kod bilgim hiç olmadığı için tasarım v.s hiç bir şey yapamıyorum blogger in standart temaları ndan birini kullanıyorum bu tema üzerinde n bile düzenleme yapamıyorum... İletişim Formu bile yan tarafta görünüyor o derece.. Ve ben bana yardım edecek küçükte olsa blog sitemin tasarımını düzenlemenizi istesem yapabilir misiniz?
Tasarım gerçekten kötü bu iceriklerimide olumsuz etkiliyor,tasarım düzelmezse böyle gitmez diye düşünüyorum :(

ozanbaser

• 74
  • +6/-2
  • Ehliblog.com
    • Profili Görüntüle
    • Ehliblog
Ynt: Blogum İçin Bana Yardımcı Olabilir misiniz?
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2016, 09:13:51 ÖS »
Merhaba,benim bir blog sitem var ben bu sitede yazı yazıp hem kendimi geliştirmeye hem de insanlara bilgi vermeye çalışıyorum,tabii bu blog hesabını açmamda ehliblog.com un önemli katkısı var ama benim önemli bir sorunum var o da şudur:blogumun tasarımı içler acısı :) kod bilgim hiç olmadığı için tasarım v.s hiç bir şey yapamıyorum blogger in standart temaları ndan birini kullanıyorum bu tema üzerinde n bile düzenleme yapamıyorum... İletişim Formu bile yan tarafta görünüyor o derece.. Ve ben bana yardım edecek küçükte olsa blog sitemin tasarımını düzenlemenizi istesem yapabilir misiniz?
Tasarım gerçekten kötü bu iceriklerimide olumsuz etkiliyor,tasarım düzelmezse böyle gitmez diye düşünüyorum :(

Blogger kullanmak için kod bilgisine ihtiyacınız yok ki. Birçok ücretsiz hazır blogger teması var. "Free blogger themes", "bedava blogger temaları" gibi aramaları kullanarak birçok temaya ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Yeni bir temaya geçmek, sizi rahatlatacaktır sanıyorum :)
Ehliblog'dan, Ehliforum... :)